עדויות

אני עם הפרעות קשב .כמי שלא היתה מסוגלת להתמודד עם רעשי רקע לחלוטין ועם לשמוע מקסימום 2 אנשים שמדברים, אחרי חודש וידסל אני במקום אחר לגמרי....ומבלי לרכב כבר חודשיים על סוס. קולולו....

אורית ארבל

הבת שלי בת 14 ויש לה הפרעת קשב וריכוז. היא לוקחת שקית וידסל לפני בה"ס וחבל על הזמן! שבוע אחרי שהתחילה קיבלתי מייל מהמחנכת שלה : "כל המורים מדווחים על שיפור משמעותי בהישגים ובהתנהגות. מה עשית???", מאז שהיא לוקחת את הוידסל אני לא מקבלת טלפונים מבה"ס והציונים ממש השתפרו. גם בבית ההבדל ממש בולט !הילדה לוקחת אבקת אורז כל בוקר והחיים שלה ושלנו השתנו!!!ממליצה בחום לכולם!!!

מירב ישראלי.

שלום! אני רוצה לשתף בנפלאות של וידסל. הופתעתי מהשפעת וידסל על עור הפנים שלי. כך יצא, שערכתי ניסוי כמעט בתנאיי מעבדה: שימוש בוידסל בלבד, ללא תוספים אחרים, ללא קוסמטיקה.
עור הפנים שלי תמיד היה מאוד בעייתי, אקנטי, עם נקבוביות מורחבות. הוא דרש ניקוי עמוק לעיתים קרובות במסיכות למיניהן. קוסמטיקאיות מאז ומתמיד חגגו על העור הבעייתי שלי ולקחו הרבה כסף על הטיפולים שלהן. לאחר כשבוע של צריכת וידסל הנקבוביות הצטמקו והתנקו. השמנוניות יתר באיזור האף פחתה. העור נראה הרבה יותר נקי ובריא. אין צורך ללכת לקוסמטיקאית לניקוי! מדהים-מדהים! מוצר מאלף!
 ג'ניה​

שמחה לבשר לכם שאורי לקח חודש וחצי "וידסל" תוסף תזונה שרחלי המליצה עליו ועכשיו זה ברור שזה עושה את העבודה. קיבל 93 במבחן מסכם בערבית אחרי שבתיכון היה לו פטור, לא הצליח בלי הריטלין להתרכז. לא היה מסוגל לשבת בכיתה הרבה שעות. בגלל התופעות לוואי הקשות של הריטלין לא הסכים לקחת בצבא ולקח את הוידסל. שווה את הכסף מומלץ מאוד.

מאז שאני זוכרת אני סובלת מתסמונת קדם וסתית. של ימים לפני המחזור החודשי שלי וזה הפך אותם לחיים אומללים לכל מי שהיו סביבי. התחלתי לקחת VIDACELL ™ רק לבריאות כללית. וחמישה ימים לאחר מכן, המחזור החודשי שלי התחיל. בעלי לא הבין איך לא היה לי שינוי פתאומי במצב רוח, בלי כאבים ולפי בעלי, זה היה נחמד להיות בחברתי. כהרגלי רכבתי על אופניים, ואחרי שלקחתי את המוצר כ10 ימים, נסעתי 15 קילומטרים. בדרך כלל לאחר מרחק זה יהיו לי כאבים למחרת. הופתעתי למחרת בבוקר שלא כל כך היו כאבי שרירים." אמא בת 32 עם שני ילדים, ואני ממליצה מאד על VIDACELL ™.
אווה שרווד,  WI​

מזדהה לגמרי השבוע אחותי ממש בכתה לראשונה ישבה באסיפת הורים גאה והשנה הייתה זו הפעם הראשונה שהבן שלה יצא לגיחה לשום טיול לא לקחו אותו הוא חכם ונבןן אך לא יכל לשבת דקה. וידהסל-תודה!!​

nth יופי של מדע-מוצרי בריאות