מוצרי בריאות

מחקר זוכה פרס נובל חשף גורם מרכזי להזדקנות טבעית של התאים.

 

FINITI   מכיל רכיב מזין מוגן בפטנט אשר הוכח קלינית כמשפר באופן טבעי ובטוח את האנזים (טלומראז) בו גופנו עושה שימוש כדי להאריך טלומרים מקוצרים ומוסיף חיים ובריאות לחיינו.

הזדקנות התאים העסיקה חוקרים מאז ומתמיד שתרו אחר התשובה לשאלה: מדוע מזדקנים? תאוריית הטלומרים הוצעה לראשונה ב 1973 וזכתה לתשומת לב רק ב 1985, לפי התיאוריה  הבסיס להזדקנות התא היא התקצרות הטלומרים

 

קרא עוד>

 

VIDACELL הוא תוסף תזונה אשר מספק לתאי הגוף את אבות המזון החיוניים במתן תמיכה לבריאות מיטבית.

 

VIDACELL - שקיק עם מנת אבקת אורז, תמימה למראה...מיוצר מזני אורז בר אורגניים ספציפיים שנבחרו בקפידה  לאחר שגודלו בעמק סיאם, תאילנד- אחד האזורים הפוריים והנקיים בעולם ונקטפו בשלב בו הם נמצאים בשיא צמיחתם, כשתכולת הרכיבים התזונתיים בהם היא הגבוהה ביותר.

 

קרא עוד >

 

 ZEN BODY שיטה עוצמתית אשר מתמקדת בשלושת השלבים לירידה בשומן.

ZEN BODY המיוצר בקפידה על פי נוסחה המאזנת את חילוף החומרים הגוף, הינו שיטה הוליסטית ממוקדת לניהול משקל באמצעות ריסון החשקים, שריפת שומן ובניית שריר. ZEN BODY פותח את הדרך לבריאות ומשקם את מנגנונים הטבעיים של הגוף ומספE את מה שאתם רוצים יותר מכול: תוצאות!

 

קרא עוד>

טכנולוגיה להעצמת הנעורים עם טעם נפלא

RESERVE הוא תערובת בוטאנית ייחודית של נוגדי חימצון, אנתוציאנים וחומצות שומן חיוניות עם יכולות שיקום, אשר יטעינו מחדש את בריאותכם וייסיעו לכם בעיכוב הזדקנות מקודמת.

RESERVE הוא מתוק מטבעו ועשיר בטעמים אקזוטיים. הג'ל הטעים להפליא והמזין מיוצר בנוסחה המספקת לכם את ההגנה לה אתם זקוקים, יסייע לכם להרגיש חיוניים וישפר את תחושת הבריאות הטובה הכללית שלכם.

 

קרא עוד>

nth יופי של מדע-מוצרי בריאות