אודות

ברוכים הבאים ל- NTH יופי של מדע. החברה שמאפשרת לכולנו לממש את מלוא הפוטנציאל במראה צעיר, יפה ובריא מבפנים ומבחוץ עם המוצרים פורצי הדרך של חברת JEUNESSE GLOBAL. 

החברה משלבת פריצות דרך מדעיות במוצרים המאטים את ההזדקנות, מרעננים את מרקם העור של גברים ונשים ומביאים לידי תוצאות מרהיבות המגדירות נעורים מחדש. 

החזון שלנו ב- NTH יופי של מדע, הוא לספק באופן מרוכז מידע אודות המוצרים של JEUNESSE GLOBAL ולשתף בפיתוחים החדשים תוך שמירה על שקיפות, כבוד והגינות כלפי הגולשים באתר.

 

באתר תוכלו למצוא מידע מקיף על כלל המוצרים של JEUNESSE GLOBAL ולרכוש אותם במחירים אטרקטיביים הן כקונים חד פעמיים והן כקונים או מפיצים בעלויות מוזלות.  

 

כל המוצרים של JEUNESSE GLOBAL  ניתנים לרכישה אך ורק באמצעות מפיצים מורשים כדוגמת NTH יופי של מדע.

ג'אנס גלובל נוסדה על ידי רנדי ריי ווונדי לואיס בשנת 2009 ונחשבת לחברת חידוש הנעורים מן המתקדמות והנחשבות בתחום האנטי אייג'ינג.

רנדי, בצעירותו חייל שלחם במלחמת ווייטנאם בה נפצע, נשא עמו פציעה קשה שביחד עם פגעי ההזדקנות והסחוס שנשחק עד דק בברכיו, הסבה לו כאבים קשים. כשנשיא ארצות הברית ברק אובמה חתם על חקיקה המאפשרת מחקר בתאי גזע אנושיים קפץ רנדי על ההזדמנות הראשונה וטס לפגוש דרמטולוג צעיר ד"ר נתן ניומן פורץ דרך בתחום. השיפור היה כמעט מיידי אך ביחד עם הטיפול בברכיים נחשף הזוג לניסוי שערך הרופא: הוא פיתח סרום לעור בו שילב גורמי גדילה של תאי גזע אנושיים שמריחתו על העור השיגה  תוצאות של צמצום סימני הזדקנות שעד אז הושגו רק בשימוש באזמל מנתחים או בלייזר.

 

עם המוצר הזה מתחילה פעילותה של החברה כשמומחים בתחום בהם רופאי עור, חוקרים ומדענים בעלי שם עולמי מצטרפים אליה, כשהם מזהים בחזונה של החברה בשורה שראוי לחלוק.

 

רבים מדברים על תוחלת החיים המתארכת ועל כך שלהיות בן 60 זה ה- 40 החדש.  אולם לא תמיד קיימת הלימה בין ההרגשה הצעירה למראה ולחיוניות. בעוד שמרגישים טוב, נראים פחות טוב ועל כן נאלצים להשקיע כסף רב אצל מנתחים פלסטיים ובהתערבויות כירוגיות שונות ומשונות.

 

אנחנו ב- NTH יופי של מדע, מאמינים ששימור העור וטיפוחו ראוי שייעשה לא רק ע"י מוצרי קוסמטיקה חיצוניים אלא ע"י חומרים הפועלים כחלק בלתי נפרד מפעולות התחדשות התאים בעור. על כן התרגשנו לקרוא אודות אחת מפריצות הדרך המשמעותיות ביותר של ג'נס גלובל בדבר שימוש בטכנולוגיה המבוססת על מחקר זוכה פרס נובל, הקשור בהצערת תאים.

 

בד בבד עם הטיפול בקמטים, בפיגמנטציה, בדלקות אקנה ובפגעי עור אחרים, מוצרי הקוסמטיקה של ג'נס גלובל, המבוססים על טכנולוגיית תאי הגזע, מחדשים את עור הפנים והופכים אותו לאלסטי, חיוני וצעיר למראה.

המוצרים של חברת ג'אנס גלובל משווקים בעולם זו השנה השביעית. בשנת 2014 נכנסה החברה לרשימת ה 500 של INC במיקום 258 כאחת החברות הגדלות בקצב המהיר ביותר בארצות הברית.

החברה הגיעה למקום ה 38 בדוח 100 החברות הבינלאומיות של ה DSA ורשומה כחברה השלישית בקצב הגדילה שלה על ידי אותו איגוד ובשנת 2016 היא מעפילה למקום ה 18 בעולם!!!!

 

 

 

החברה קיבלה את פרס הכוכב העולה לשנת 2013 של DSA אשר הוקיר אותה על הצמיחה, המסירות ומחויבותה לעזור לאנשים נזקקים.

חברת ג'אנס היא חברה בינלאומית, משרדיה הראשיים ממוקמים באורלנדו, פלורידה-ארצות הברית. בעלת מערך משלוחים ליותר מ 100 מדינות למעלה מ 30 משרדים ברחבי העולם.

 

ג'אנס מאמינה בקידמה, שיתוף, יושרה והגינות.

 

nth יופי של מדע-מוצרי בריאות