מוצרי טיפוח

אינסטנטלי אייג'לס

מוצר השנה בתחום המכירה הישירה!

דורג בין 20 המוצרים בתחום הקוסמטיקה לשנת 2015

המוצר שכולם רוצים שיהיה להם בארנק! 2 דקות 10 שנים פחות!

חוו בתוך שניות איך זה מרגיש כשאתם נטולי קמטים

קרא עוד>

קו מוצרי LUMINESCE  לטיפוח העור פותח על ידי ד"ר נתן ניומן מנתח קוסמטי בעל שם עולמי המשתמש בטכנולוגיית תאי גזע בוגרים המוגנת בפטנט ואשר תומכת ביכולת הטבעית שלכם לשקם ולהשיב נעורים לעורכם עם תוצאות מדהימות.

מוצרי LUMINESCE הינם היפואלרגניים, מיוצרים מרכיבים טבעיים בלבד ואינם מכילים צבעי מאכל.

 

קרא עוד>

קומפלקס לחות ליום LUMINESCE הוא תכשיר לחות רב עוצמה עם SPF -30 התומך ביכולתו הטבעית של עורכם לחדש את מצבורי הלחות שבו ומסייע להפחית את הופעתם של קמטים. קרם הלחות המופלא, אשר מכיל מעל 200 גורמי גדילה אנושיים מעודד תהליכים טבעיים בעורכם ומשפר את מראה העור. 

קרא עוד>

תכשיר הניקוי לשיקום הנעורים LUMINESCE הוא תכשיר ניקוי ייחודי לפנים, אשר מאפשר לעורכם להגן על הלחות הטבעית שבו, בזמן שהוא מסיר בעדינות לכלוכים עמוק מתוך הנקבוביות בנוסחה בעלת רכיבים אשר נבחרו בקפידה על ידי ד"ר נתן ניומן, התכשיר מטהר את עורכם מבלי לגזול ממנו את אבות המזון או הלחות להם הוא זקוק כדי לתמוך בתהליכי התחדשות התאים.

קרא עוד>

הסרום מבצע הופעת בכורה כמוצר האנטי אייג'ינג הראשון אשר תומך ביכולת הטבעית של גופכם לחדש, לשקם ולהפוך שוב לצעיר את עורכם. מבוסס על נוסחה בלעדית ומוגנת בפטנט המופקת מתאי גזע בוגרים ואשר מכילה מעל 200 גורמי גדילה אנושיים ושליחים תאיים. הסרום לחידוש התאים LUMINESCE מחולל מהפכה עדינה בעורכם ומפחית למינימום את המראה של הקמטים. היראו צעירים יותר, בריאים יותר וקורנים יותר כאשר הסרום המהפכני מסייע לכם להשיב חיים לעורכם.

קרא עוד>

תחליב התחדשות חיונית לגוף LUMINESCE מספק את המילה האחרונה של לחות עמוקה באמצעות עוצמות השיקום של טכנולוגיית תאי גזע בוגרים. תחליב הלחות הבלעדי והייחודי לגוף נוצר על פי נוסחה מיוחדת, המכילה רכיבים אופטימאליים, אותם בחר בקפידה הדרמטולוג בעל השם העולמי ד"ר נתן ניומן, על מנת לסייע לשמור על מראה צעיר וקורן ולהגן כנגד הזדקנות מוקדמת, תחליב התחדשות חיונית חגוף LUMINESCE  מזין, משקם ומרכך בעדינות את כל סוגי העור, במיוחד באזורים הגסים והיבשים, מבלי לסתום את הנקבוביות.

 

קרא עוד >

שילוב המומחיות והטכנולוגיות של פיזיקאים בעלי שם.

קרם שיקום מתקדם ללילה LUMINESCE פועל בזמן שאתם ישנים – כאשר התחדשות התאים נמצאת בשיאה באמצעות שיפור הבריאות של עורכם. התכשיר הקוסמטי רב העוצמה מתבסס על מחקר מתקדם הקשור בתהליכי הזדקנות. קרם שיקום מתקדם ללילה כולל רכיבים המופקים באופן טבעי, אשר תומכים ביכולתו המולדת של גופכם לשקם את עורכם.

 

קרא עוד>

nth יופי של מדע-מוצרי בריאות